Продаётся совесть, недорого

Пятница, 17.05.2013 в 15:17

Пришёл сегодня на электронную почту вот такой спам

Uzmanību, uzmanību! Ja tu esi komunikabls, aktīvs, neatlaidīgs, ja tu viegli pieņem izaicinājumu un vienmēr sasniedz tikai vislabākos rezultātus, ja tev rūp Tava Rīga – tad mums ir DARBS tieši Tev!
Sākas jauns projekts, lai piesaistītu nevienaldzīgus vēlētājus Rīgai! Divas nedēļas smaga darba apmaiņā pret VĒRTĪGĀM ZINĀŠANĀM apmācību laikā, PERSONISKO UN PROFESIONĀLO IZAUGSMI, NODERĪGIEM KONTAKTIEM POLITISKAJĀ UN PROMO JOMĀS, DARBA PIEREDZI, PIENĀCĪGU DARBA SAMAKSU un protams TAVAS RĪGAS ATTĪSTĪBU!
Palielini savu nadas maku par labu sev un savai pilsētai, kā arī palīdzi nopelnīt saviem draugiem un ģimenei. Galvenais, lai viņi būtu tik pat PRODUKTĪVI, ATKLĀTI, SPĒCĪGI UN ATBILDĪGI kā Tu! Starp citu par katru tevis ieteikto un nolīgto cilvēku Tu saņemsi 10 latus (!) – droši reizini to ar desmitiem cilvēku!

Не владеющих латышским языком отправляю к переводчику Google и предлагаю разобраться

По моему скромному мнению здесь очевидное предложение перед предстоящими муниципальными выборами в Риге (Divas nedēļas smaga darba — выборы, напомню, как раз через две недели) поучаствовать либо в каруселях, либо это откровенная попытка покупки голосов (palīdzi nopelnīt saviem draugiem un ģimenei).

Ну а что? На войне все средства хороши. Кандидаты у национально-озабоченных, скажем прямо, сплошные клоуны. По предварительным опросам 5% барьер пройдут очень немногие. Надо же что-то делать…

10 лат за голос как-то мало. За 10000 я бы ещё подумал…

Оставить комментарий